خلاصه داستان و عکس های سریال شهرزاد

سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی سید محمد امامی با درجه کیفی «الف» ویژه از ۲۲ مهر ماه توزیع و پخش شده است. «شهرزاد» قصه‌ی عاشقانه ای است که در بستری تاریخی روایت می‌شود. داستان سریال نمایش خانگی «شهرزاد» که در ۲۶ قسمت ساخته شده به دوره تاریخی دهه ۳۰ شمسی برمی‌گردد. خلاصه داستان و عکس های سریال شهرزاد را مشاهده فرمایید.

بازیگران سریال شهرزاد

این سریال پرستاره و پرهزینه را باید بزرگترین پروژه تاریخ شبکه نمایش خانگی بدانیم. «شهرزاد» با بازی ترانه علیدوستی، «قباد» با هنرمندی شهاب حسینی و” فرهاد” با بازی مصطفی زمانی سه شخصیت اصلی سریال هستند. سرمایه گذاری این سریال به طور مشترک بر عهده ی سیدمحمد امامی و سیدهادی رضوی بوده و پخش آن برعهده ی شرکت تصویرگستر پاسارگاد است. همچنین شرکت ای اِم فیلم(EM Film) قرار است سریال «شهرزاد» را در خارج از ایران توزیع کند و پخش بین المللی(اروپا) آن را برعهده دارد.

جمشید هاشم پور، پیشکسوت سینما و ترانه علیدوستی، بازیگران سریال نمایش خانگی «شهرزاد»، برای اولین بار است که در یک سریال بازی کرده اند.

نکاتی از سریال شهرزاد

شهاب حسینی پس از سریال تلویزیونی «مدار صفر درجه»، پریناز ایزدیار پس از سریال تلویزیونی «زمانه»، مهدی سلطانی پس از سریال «در مسیر زاینده رود»، علی نصیریان پس از سریال تلویزیونی «میوه ممنوعه» و فیلم سینمایی «پستچی سه بار در نمی زند»، مصطفی زمانی پس از فیلم سینمایی «کیفر» و محمود پاک نیت پس از سریال های تلویزیونی «شب دهم» و «روشن تر از خاموشی» با حسن فتحی در سریال نمایش خانگی «شهرزاد» همکاری مجدد داشته اند.

عکس های سریال شهرزاد

سریال شهرزاد
سریال شهرزاد
سریال شهرزاد
سریال شهرزاد
سریال شهرزاد
سریال شهرزاد
جمشید هاشم پور در شهرزاد
جمشید هاشم پور در شهرزاد
شهرزاد
شهرزاد
شهرزاد
شهرزاد
شهرزاد
شهرزاد
شهرزاد
شهرزاد
شهرزاد
شهرزاد

درباره سینما تکست

سینما تکست؛ در اولین ماه از زمستان 1393 در تهران متولد شد ! سینما تکست با متنی ساده و صمیمی به سینما و هنر هفتم می پردازد.

این را هم ببین

فیلم سینمایی وال استریت

نگاهی به فیلم سینمایی وال استریت: پول هرگز نمی خوابد

فیلم سینمایی وال استریت: پول هرگز نمی خوابد (به انگلیسی: Wall Street: Money Never Sleeps) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ این سوال را بدهید ! * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.