تقابل فناناپذیری و عشق در فیلم عصر آدالین

فیلم سینمایی The Age Of Adaline داستانی شگفت انگیز و فضایی رمانتیک دارد. ترکیب فضای عاشقانه با رویای زندگی جاودانه این فیلم را به یکی از فیلمهای محبوب سال ۲۰۱۵ تبدیل کرده است. عصر آدالین داستان دختری است به نام آدالین باومن (Adaline Bowman) با بازی Blake Lively که پس از تصادفی عجیب فناناپذیر می شود.

آدالین برای حفظ فناناپذیری اش، سالهای سال با این راز زندگی می کند و اجازه نمی دهد کسی به او نزدیک شود اما دیدار با الیس جونز (با بازی Michiel Huisman) شرایط را برای آدالین تغییر می دهد؛ آدالین گمان می کند که شاید Ellis ارزش از دست دادن جاودانگی اش را داشته باشد.پس از گذراندن یک اخر هفته با خانواده الیس،Adaline تصمیم می گیرد که زندگی خود برای همیشه تغییر دهد…

فیلم عصر آدالین
فیلم عصر آدالین

درون مایه اصلی فیلم، «عشق» است، و اگر بخواهیم داستان فیلم و مضمون اصلی خط داستان را در یک جمله بگوییم، این جمله بهترین گزینه است :

عشق، ارزش از دست دادن هر چیزی را دارد

فیلم عصر آدالین
فیلم عصر آدالین
فیلم عصر آدالین
فیلم عصر آدالین

این نکته را مدنظر داشته باشید، که اگر در فیلم به دنبال پرداخت مناسب و داستان گویی روان و فیلنامه ای با منطق روایی هستید، شاید عصر آدلین گزینۀ مناسبی برای شما نباشد، برای لذت بردن از عصر آدلین باید خود را آمادۀ فضایی عاشقانه و شنیدن جملات زیبای عاشقانه کنید.

فیلم عصر آدالین
فیلم عصر آدالین

درباره سینما تکست

سینما تکست؛ در اولین ماه از زمستان 1393 در تهران متولد شد ! سینما تکست با متنی ساده و صمیمی به سینما و هنر هفتم می پردازد.

این را هم ببین

فیلم سینمایی وال استریت

نگاهی به فیلم سینمایی وال استریت: پول هرگز نمی خوابد

فیلم سینمایی وال استریت: پول هرگز نمی خوابد (به انگلیسی: Wall Street: Money Never Sleeps) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ این سوال را بدهید ! * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.