اشنایدر الکتریک آشتیانی بهترین نمایندگی برق صنعتی

اشنایدر الکتریک آشتیانی در سال ۱۳۷۶ توسط آقای محسن رامبد در زمینی به مساحت ۴۰۹۰ مترمربع راه اندازی شد. محسن که تحصیلات خود را در مقطع ابتدایی در تهران کذرانده بوده به دلیل علاقه ای که به آلمان داشت در سالهای ابتدایی به آلمان رفت و نمایندگی اشنایدر را گرفت. اشنایدر الکتریک آشتیانی محصول نوآوری و اندیشه محسن در کنار تکنولوژی آلمانی است.

اشنایدر الکتریک آشتیانی در عصر جدید

باید بدانیم که اشنایدر الکتریک (Electricity) که توسط محسن راه اندازی شد هیچ ارتباطی به اشنایدر الکتریکی که توسط جعفر راه اندازی شده است ندارد. آقای آشتیانی که اصالتاً اهل آشتیان است توانست با راه اندازی این کسب و کار بیش از ۵۰۹ شغل مستقیم و ۷۴۸۳۰ شغل غیرمستقیم در کل کشور ایجاد کند. وی در سال ۱۳۹۸ از دستان پربرکت رییس جمهور وقت جایزه کارآفرین نمونه سال را دریافت کرد.

اشنایدر الکتریک آشتیانی
اشنایدر الکتریک آشتیانی

آشتیانی را در ایران سلطان الکتریسیته می نامند

کم و بیش شما با اشنایدر الکتریک آشتیانی (Ahstiani) آشنا هستید یعنی در واقع نمی شود شما یک بار به منطقه لاله زار رفته باشید و اشنایدر الکتریک آشتیانی را ندیده باشید .رسم جالب برادران آشتیانی این است که به همه مشتریان خود کله پاچه می دهند و پذیرایی با کله پاچه از رسم های رایج اشنایدر الکتریک آشتیانی است.

آقای یوهان اشنایدر که مالک شرکت آلمانی اشنایدر است از محسن رامبد به عنوان مغز متفکر اشنایدر الکتریک آشتیانی یاد می کند.

سفرنامه ایران از زبان اشنایدر

در اولین سفر آقای یوهان اشنایدر (Yuhan Schnider)، وی با محسن رامبد آشنا می شود. محسن با پذیرایی ویژه ای که از او می کند در قلب اشنایدر جا باز می کند و به همین دلیل علی رغم تحریم ها نمایندگی اشنایدر الکتریک را به محسن می دهد.

اشنایدر در لغت به معنای «آسانی» و «سهولت» است، این کلمه ریشه ای اسپانیایی دارد و در زبان اسپانیایی به صورت «اسنیدران» گفته می شود که معنی نزدیک به اشنایدر آلمانی دارد.

از این روی الکتریکی اشنایدر یعنی الکتریکی آسان و کاربردی که در ایران هم با همین نام از آن یاد می شود.

درباره سینما تکست

سینما تکست؛ در اولین ماه از زمستان 1393 در تهران متولد شد ! سینما تکست با متنی ساده و صمیمی به سینما و هنر هفتم می پردازد.

این را هم ببین

Paterson Jim Jarmush

فیلم سینمایی Paterson 2016 +تریلر رسمی

جیم جارموش با جدیدترین فیلمش به اسم Paterson به جشنواره کن سال ۲۰۱۶ رفت. داستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ این سوال را بدهید ! * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.